minato

Duben 2011


Naruto >> Figures >> Kágové >> Daime Hokage

29. dubna 2011 v 20:52 | Mitsuki-neechan
Danzou Shimura
Danzou patří mezi Starší z Konohagakure no Sato (Skryté Listové vesnice), který vede část ANBU jednotek nazvanou Root (nebo také The Foundation, což se z angličtiny dá přeložit jako Základ. Co z toho je správně záleží, jak moc přesný a jak míněný je překlad z Japonštiny), to mimo jiné znamená i to, že je Saiovým učitelem i velitelem. Jeho tělo je plné jizev a zranění, která zakrývá pod velkou vrstvou obvazů (zakrývá i svou pravou ruku, nicméně ne kvůli zraněním), ale i přes již tehdy velmi vysoký věk byl ještě při Druhé velké ninjovské válce aktivním shinobi. Není o něm příliš záznamů, avšak o tomto člověku lze říci: "Tichá voda břehy mele."

Naruto >> Figures >> Kágové >> Godaime Hokage

29. dubna 2011 v 20:42 | Mitsuki-neechan
Tsunade

Tsunade byla v týmu s Orochimarem a Jiraiyaou. Jejich sensei byl třetí hokage - Sarutobi Hiruzen. Všichni tři členové týmu dostali označení jako Legendární Sanniové. Tsunade je jedna z největších léčitelek a má obrovskou fyzickou sílu, kterou dokáže rozbíjet a ničit vše co jí přijde do cesty. Stejně jako Jiraiya nebo Orochimaru i jí je 50 let. Ale díky technice Henge no Jutsu vypadá na 20 let. Ovšem to Naruta neodradí, aby ji neříkal Bábi Tsunade nebo-li, Tsunade-baachan.

Naruto >> Figures >> Kágové >> Yondaime Hokage

29. dubna 2011 v 20:35 | Mitsuki-neechan
Minato Namikaze

Namikaze Minato, nazýván též "Žlutý Blesk z Listové", byl Čtvrtým Hokagem a říká se o něm, že je to největší ninja, který se kdy v Listové narodil. Měřil 179,2 cm a vážil 66,1 kg. Zapečetil Kyuubi (Devítiocasou lišku) uvnitř Uzumaki Naruta, čímž sice ochránil Konohu, ale sám kvůli tomu musel zemřít. Nikdy si nepřál, aby Naruta viděli jako schránku, do které Kyuubi zapečetil, ale jako hrdinu, který zachránil vesnici od zničení démona. Vesničané však v Narutovi viděli jen hrozbu, devítiocasého démona a proto ho hluboce nesnášeli. Jediný, kdo ho uměl ze začátku pochopit a rozuměl jeho problémům byl Třetí Hokage a mistr Iruka.

Naruto >> Figures >> Kágové >> Sandaime Hokage

29. dubna 2011 v 20:30 | Mitsuki-neechan
Sarutobi Hiruzen je třetím Hokagem Skryté Listové vesnice. V seriálu jej oslovují pořád jen jeho titulem Hokage-sama. Hokagem se stane jen nejsilnější ninja z vesnice, z toho důvodu jich bylo zatím pouze pět. Všichni se zapsali velkými jmény do své vesnice. Sarutobi se ujal vedení nad Listovou poté co Čtvrtý Hokage Minato Namikaze zemřel po hrdinském činu.Obětoval svůj život, před největším Bijuu, který dosud žil. Jmenoval se devítiocasý Kyuubi, který měl podobu obrovské lišky. Minato jej zapečetil do malého chlapce Naruta a zemřel. Tímto se ujal vedení Sarutobi. Podle některých je právě on nejsilnějším Hokagem v historii. Jeho summon je opičí král Enma, který se dokáže proměnit v diamantovou tyč se kterou poté Sarutobi bojuje. Emna a Sarutobi jsou už podle jejich stáří velice dobrými přáteli.

Naruto >> Figures >> Kágové >> Nidaime Hokage

29. dubna 2011 v 20:24 | Mitsuki-neechan
Nidaime Hokage

Nidaime Hokage (Druhý Hokage) byl, jak již z názvu vyplývá, druhým vládcem Skryté Listové vesnice. Po něm nastoupil Třetí Hokage (Sandaime Hokage, Sarutobi). Druhý Hokage byl excelentním uživatelem vodních technik, což bylo vidět i v duelu Sarutobi vs. Orochimaru, kdy vytvořil ohromnou vlnu, a to na místě, kde žádná voda nebyla. Členové ANBU jen udiveně přihlíželi. Během duelu Sarutobi vs. Orochimaru byli První a druhý Hokage Orochimarem oživeni pomocí Kuchiyose: Edo Tensei (Přivolání: Obživení z nečistého světa), aby mu pomohli v boji proti Sarutobimu. Tato technika úplně vymaže původní charakter osoby. Nakonec mu byla, stejně jako jeho bratrovi, "vytáhnuta" duše.

Naruto >> Figures >> Kágové >> Shodai Hokage

29. dubna 2011 v 20:18 | Mitsuki-neechan
Shodai Hokage

Shodai Hokage (První Hokage-Hashirama) byl první vládce Skryté Listové vesnice. Zároveň s Madarou založili Skrytou Listovou vesnici. Vystavěli vesnici, kterou pak jejich nástupci rozšiřovali.
První Hokage také ovládal kekkei genkai zvanou Mokuton. Jde o techniku, kdy slučoval zemi a chakru, díky které pak vytvářel život. Zkráceně řečeno,mohl nechat vyrůst stromy na jakémkoliv místě, které pak dle své vůle mohl používat.
(spoiler) První a Druhý Hokage také byli přivoláni Orochimarem pomocí Kuchiyose: Edo Tensei (Přivolání: Obživení z nečistého světa). Díky této technice byl úplně vymazán jejich původní charakter a byli donuceni bojovat proti Třetímu Hokagemu (Sandaime Hokage, Sartutobi). Byl to těžký boj, nakonec však Třetí Hokage použil techniku Shiki Fuujin (Pečeť démona smrti), díky které z nich "vytáhl" jejich duše, které tak navždy trpěly.
Poslední slova Prvního a Druhého zněla takto "Omlouváme se, Sarutobi, způsobili jsme vám problémy". Byla to poslední slova, která ve skutečnosti vlastně pronesly pravé charaktery Hokagů.

Naruto >> Demons >> Kyuubi no Youkou

28. dubna 2011 v 12:05 | Mitsuki-neechan
Kyuubi

Kyubi no Youkou, jedná se o Bijuu v podobě devítiocasé lišky. Má ocasy, kterými může snadno ničit lesy, vyvolávat tsunami a drtit hory. Důvod, proč je tak silný, je jednoduchý: Kyuubi má neomezené množství chakry a neuvěřitelnou životní energii, díky čemuž získal titul "král Bijuu".
Bojoval se čtyřmi démony - Nekomatou, Houkou, Raijuu a Yamatou no Orochi. Všechny zápasy vyhrál. Houkou skončil těžce zraněný, Nekomata téměř umírající a po 100 letech bojování s Yamatou no Orochi vyhrál také, neboť mu neubývaly síly a Yamata no Orochi byl už vyčerpaný. Jeho symbolickým elementem je oheň.V současné době je zapečetěň v Narutovi. Kdyby Naruto zemřel, Kyuubi by zemřel s ním a proto se snaží Naruta chránit a občas mu v boji propůjčuje svou chakru. Jeho chakra se uvolňuje, když je Naruto ve velmi emociálních situacích. Pečeť Yondaimeho ale začíná slábnout a Kyuubi se stále snaží osvobodit... .

Naruto >> Demons >> Yamata no Orochi (Hachibi)

28. dubna 2011 v 12:00 | Mitsuki-neechan

Yamata no Orochi (Hachibi) byl viděn v anime Naruta Shippuudenu když bojoval proti Sasukemu, Karin, Suigetsovi a Juugovi. Hachibi neboli jeho držitel Killer Bee, bojoval celkem dobře se svými osmi katanami, ale Sasuke, Karin, Suigetsu a Juugo se jim povedlo Hachibiho vyprovokovat do chakrové verze. Něco jako měl Naruto když bojoval proti Sasukemu, odcházel k Orochimarovi aby získal sílu. Sasuke použil svůj Mangekyou Sharingan, ale Killer Beemu to nic neudělalo, jenom hrál aby se dostal za Sasukeho. Tím mu roztrhnul hruď a měl poškozené/roztrhlé veškeré orgány, ale díky Juugovi kterej obětoval svoje stáří se povedlo Sasukeho oživit. Po té se Hachibi proměnil na celkovou formu a Sasuke pomocí Amaterasu ho porazil. Avšak byli i velké poškození na straně Sasukeho. Hachibi nakonec utekl Akatsuki utekl.

Naruto >> Demons >> Shichibi no Kaku

28. dubna 2011 v 10:24 | Mitsuki-neechan

shichibi.jpg

Shichibi no Kaku má sedm ocasů a je nejmenší ze všech ocasích démonů. Zabíjí zničeným kusem země, který je pod jeho obětí a ta mu spadne rovnou do tlamy. Kakuovo skladiště hlíny v díře bylo nalezeno a spáleno vojáky. Kaku nebyl schopen se bez hlíny změnit a porazit odvážného vojáka Ikkya Soujina, který jej pomocí zbytku zemního oltáře zaklel do Zemní Svatyně.

Naruto >> Demons >> Rokubi no Raijuu

28. dubna 2011 v 10:17 | Mitsuki-neechan
Rokubi no Raijuu

Rokubi no Raijuu nebo-li Šestiocasý Bijuu nabývá tvaru lasičky, ale v seriálu je zobrazován jako slimák. Je zapečetěň do Utakaty. Byl bohem blesku a hromu, ale kvůli Osmiocasému svůj post. ztratil. Když bojuje, může vypouštět obrovské množství elektřiny, kterou využije v boji. Nakonec byl chycen Peinem pro účel Akatsuki.

Naruto >> Demons >> Gobi no Houkou

28. dubna 2011 v 10:14 | Mitsuki-neechan
Gobi no Houkou

Gobi no Houkou byl lapen Itachim a Kisamem pro účel Akatsuki. Nabývá tvaru psa-vlka s pěti ocasy. Má překrásnou bílou srst. Každý jeho ocas představuje jeden živel a díky tomu dokáže ovládat všech pět elementů. Má ohromnou sílu a dokáže napáchat neuvěřitelné škody. Byl velmi ošklivě zraněný, když společně s Nekomatou vyzval Kyuubiho na souboj. Také se říká, že je bohem iluzí a snů. Když vyje, šíří kolem zvláštní energii díky které ostatní zvířata nebo lidé mají halucinace

Naruto >> Demons >>Yonbi no Sokou

28. dubna 2011 v 10:09 | Mitsuki-neechan
Yonbi no Sokou

Yonbi no Sokou je Čtyřocasý Bijuu a nabývá tvaru plaza, někdy je značen jako kohout s "hadími" ocasy. Žije nedaleko Hory Fuji. Yonbi no Sokou byl zapečetěn do mistra démonických umění "Yamazakim Ishirom"
V boji používá speciální techniky spjaté s jedem.

Naruto >> Demons >> Sanbi no Isonade

28. dubna 2011 v 10:06 | Mitsuki-neechan
Sanbi no Isonade

Sanbi no Isonade je Trojocasý Bijuu. Nemá svého Jinchuurikiho a žije v jezeře. Nabývá tvaru velké želvy s třemi ocasy. Kabuto ho chtěl zapečetit do malého kluka Yuukimara, který jeho sílu dokáže ovládat, ale tento plán mu překazila Listová. Ani Listové se nepovedlo Sanbiho polapit a nakonec padl do rukou Akatsuki. Měl ho lapit Tobi, ale moc se mu to nepodařilo, tak se Deidara ujmul jeho práce a Sanbiho chtytil sám.

Naruto >> Demons >> Nibi no Nekomata

27. dubna 2011 v 19:43 | Mitsuki-neechan
Nibi no Nekomata

Nibi no Nekomata je dvou ocasý démon (Bijuu) který nabývá tvaru černé kočky.
Nii Yugito Bojovala s Členy z Akatsuki (s Hidanem a Kakuzem) Bohužel Kakuzo a Hidan byli silnělší než ona. Nibi no Nekomatu vyjmula Akatsuky z těla Nii Yugito. Nii Yugito uměla Nibi velice dobře ovládat,dokázala se proměnit v miniaturní Nibi no Nekomatu a uměla dobře ovládat jeho Chakru...

Naruto >> Demons >> Shukaku

27. dubna 2011 v 19:36 | Mitsuki-neechan

Shukaku


Shukaku je ocasý démon: Ichibi no Shukaku a je zapečetěn v Gaarovi. Je to písečný/pouštní Bijuu. Díky tomuto Bijuu dokáže Gaara ovládat písek. Shukaku byl duch kněze z Písečné, kterého věznili v čajové konvici. Shukaku byl na rozkaz Čtvrtého Kazekageho zapečetěn do jeho syna Písečného Gaary, při porodu jeho matka zemřela. Vyrůstal skoro jako Naruto. Všichni se jej bály, že by se mohla probudit jeho síla a on by mohl zabíjet.
Jako samostatný Shukaku, by chtěl zabíjet vše kolem sebe. Je velice krvežíznivý.

Minato Fan Club

27. dubna 2011 v 19:09 | Mitsuki-neechan


Ahujky lidičky,
Jestli se chcete stát členem Minato Fan Club (MFC), tak jste na správném místě! Stačí pouze zanechat:
1) Přezdívku/Jméno
2) Adresu blogu
3) Ikonku v menu nad seznamem členů si dejte do menu =3


Mitsuki-neechan

For you >> Reklams here

27. dubna 2011 v 7:02 | Mitsuki-neechan


Ahojte lidišky,
Ty věčné reklami u článků mě vážně štvou! Pokud mi něco chcete pište to prosím sem! Jestli to uvidím někde jinde, bez přečtení mažu! Děkuju za pochopení.
Mitsuki-neechan

Naruto >> Other

27. dubna 2011 v 6:52 | Mitsuki-neechan
>> Animace
>> Videa
>> Komixy

Naruto >> My Stories

26. dubna 2011 v 20:08 | Mitsuki-neechan

>> NaruSaku
>> NaruSasu
>> SasuSaku
>> ShikaIno
>> ItaDei
>> KibHin