minato

Naruto >> Ninja´s things >> Animals

25. dubna 2011 v 9:47 | Mitsuki-neechan

Tonton
Je Tsunadin mazlíček, prase, často v péči o Shizune. Tonton nemluví v žádném lidském jazyce, ale přesto se jí podaří z jejího kňučení utvořit jakási jazyk, kde každé slovo má vlastní jedinečný tón. Zdá se, že Tsunade a Shizune jsou schopni pochopit, co se jim snaží Tonton říct.
Tonton má světle narůžovělou barvu, stejně jako jakýkoli jiné prase. Na tvářích má ruměnec ve tmavším odstín téže růžové jako její kůže. Tonton vždy nosí perlový náhrdelník a červený svetr.
Jediná oficiální schopnost, která byla u Tonton prokázána, je její horlivý čich. V bojích však Tonton ukázala jako partner Shizune v některých z svých jutsu, podobně jako Kiba a Akamaru. V anime, Tontoninu transformační Techniku, objeví Tsunade. Tonton může při bojích mluvit se Shizune nebo Tsunade, ačkoli normálně nemluví. Je možné, že Shizune provede podobné jutsu, stejným způsobem jako to děla tonton v boji.


Akamaru
Je Kibův ninja pes stejně jako partner a přítel. Na nějakém místě, zatímco Kiba byl ještě na akademii, jeho matka, Tsume Inuzuka, mu svěřil a Akamara. Přestože Akamaru téměř okamžitě pomočil Kibův obličej, k velkému pobavení jeho matky a sestry ti dva se stali blízkými bez ohledu na to.
Akamaru je malé štěně s bílý, kožíškem, který poněkud visí kolem jeho těla. Akamarovi oči jsou vždy zavřené. Má tmavě hnědý nos, stejně jako tmavě hnědé skvrny na jeho uších a tmavé obrys kolem jeho úst. Kdykoliv Akamaru spolkne vojácké pilulky jeho srst zčervená, což je důvod, proč byl jmenován Akamaru "Aka" význam "červené", ale též se stává divoký.
V části I, Kiba Akamaru nosí na vrcholu své hlavy, nebo v kapse. V části II se však, Akamaru rozrostl natolik, že Kiba mohl jezdit na zádech. Kiba tvrdí, že si nevšimli žádné změny, vzhledem k množství času, který stráví spolu.
Akamaru má zbystřené smysly, jako je čich a sluch, společně s možností komunikovat s Kibou, je Akamaru mocný spojenc při shromažďování a sdílení informací, může také zbystřit smysl pomocí čakry, pomocí nichž může posoudit nepřítelovi síly a varovat Kiba jsou-li obzvláště silné. V boji, Akamaru obvykle přetrvává v Kibově vzhledu (i když s mnohem divočejším vzhledem), po použití Kiby se z něho může stát klon člověk-zvíře, nebo se může skombinovat s Kibou do jediné identity ve velice zoufalých situacích. Vzhledem k tomu, Akamaru postrádá jeho vlastní rezervy čakry, Kiba používá mnoho z jutsu, kterého se Akamaru účastní, i když Akamaru je schopen přispět, pokud jde o fyzické útoky. Akamaru můžete také použít dynamické značení močením na cíl s velkou přesností, což umožňuje buď Kibovi nebo Akamaru snadno sledovat cíl vůní, zvláště když se spojily. Akamaru nebyl viděn jak mluví s ostatními ninja psi, ale přece jen promluvil krátce na konci léta nové speciální epizody v anime.

Gamakichi
Gamakichi je jedním z dětí Gamabuntových synů. Byl nejprve předvolán Uzumaki Narutem po tom co se u něj projevila neschopnost soustředit svou čakru během začátku jeho boje s Gaarou. Nicméně, on byl natolik inteligentní, a byl si vědom situace kolem něj, a uvědomit si, kdy je čas utéct.
Gamakichi začínal jako malá oranžová ropucha s modrými skvrnami kolem očí a rtů, kdy se ještě vešel na vršek Narutovo hlavy. Nosí modré tílko, jako jeho otec.
Po nějakém čase, Gamakichi vyrostl. Nebyl zdaleka tak velký jako jeho otec, ale teď mu Naruto mohl jezdit na hlavě a potom byl větší než Gama. Mohl by dokonce nést Tsunade jako panenku
Je spíš legrační, a má manýry ze Smart Alec. On je také často velmi blahosklonný, stejně jako veselý ve většině situací, a jeho preferní lehkomyslnost hovoru k závažnosti bitvy. Zdá se, že pro Naruta jedinečný, protože ho zachránil, když jej Gaara honil v jeho miniaturní podobě Shukaku. Potom když je povolán má tendenci pozdravit lidi tím, že říká, "Yo (v angličtině, Hey)."
 


Komentáře

1 Uchiha Lucy Uchiha Lucy | Web | 20. května 2011 v 17:29 | Reagovat

Ton Ton je zlatej :D Jo ráda spřátelím :) Ale upozornění ! Zkus chodit na můj blog aspon jednou za týden pokud možno vícktrát, já se teda dívám na ostatní blogy každý týden, pokud ani jednou za měsíc mažu si tě ! Teda pokud na svém blogu nebudeš mít důvod nebo tak :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.