minato

Červen 2011

Ahujte.....

26. června 2011 v 11:17 | Mitsuki-neechanLidičky Gomen,
Fakt nějak nestíhám, zejtra máme branej den a po něm sportovní den pak den třídního učitele a pak až vysvědčení. Fakt mi to štve že tu s vámi nemůžu být a tak pod tímhle článkem máte dva příběhy. Snad se vám budou líbit.

Suichu aneb svět pod hladinou >> Kapitola 2.

26. června 2011 v 11:14 | Mitsuki-neechan |  Other
Ten muž mě donesl až na mítinku, kde stáli 3 velké kmeny vedle sebe. Vypadali jako ty co mají děti na akademii, když se na učí házet kunaie a shurikeny. Pustil mě na zem a poodstoupil o dva kroky odemně. Vyčítavě jsem se na něj podívala.

Pardón =3

15. června 2011 v 15:10 | Mitsuki-neechan

Lidičky Gomenasai,

Vůbec nějak nestíhám, plánujeme vyřazení, domlouváme rozlučák, atd... Ale nejhlavnější je, že jak jsem jela na ten výlet, tak to bylo okresní kolo "závodů" v různých aktivitách a my postupujeme do celostátního kola =3 Jinak nestíhám, takže tu budu maximálně o výkendu a to jenom možná. V pátek hlídám malého bratránka a v sobotu a neděli slavíme narozky, trochu opožděně =3

Arigato Gozaimas Mitsuki-neechan

Bóóóže!

10. června 2011 v 14:57 | Mitsuki-neechan


Lidičky,
Opět píšu narychlo, protože se zase chystám někam do pryč! Organizuji takový výlet, ale původně jsem se ho neměla zůčastnit, ale před deseti minutama jsem se dozvěděla že mám být v 15:45 zbalená na CANU! Gomenasai!

Vaše naštvaná smutná a otrávená Mitsuki

Konečně! =3

3. června 2011 v 6:31 | Mitsuki-neechan
Lidičky Dattebayo!
Od pátku do neděle tu nebudud, protože jsem na vodě, ale pokusím se sem dát automatické uveřejňování článků. Těšim se, ale budete mi chybět =3. Jinak od pondělí do středy jedu na letní školu, takže skaženej celej začátek týdne =3. Takže mě tu nehledejte a kdyby se něco dělo tak napište, ale budu se tomu věnovat až ve čtvrtek.

Gomenasai a Arigato Mitsuki-neechan

Narozeninííííí =3

1. června 2011 v 6:40 | Mitsuki-neechan
Konishiwa,
Právě 30. 05. 2011 jsem oslavila svoje 15 narozeniny. Perfektně jsem si to užila, ale zapomněla jsem to sem napsat. Většinu lidí to bude nejspíše otravovat, ale je mi to jedno =3. Na obrázku je napsáno: Všechno nejlepší od Minata, akorát mu kámoška trochu ztmavila a zezelenala vlasy, aby se to prý hodilo k mýmu layoutu, tak se nezlobte =3 Jediný co mě napadá jako kometář k obrázku je: Já to zase zaspal?