minato

1. Kapitola

27. července 2011 v 8:47 | Mitsuki-neechan |  1. Příběh
Ovlivněte tento příběh tím, že hlásnete v anketě jak bude dál probíhat! Shouten ai a yaoi!

Naruto se vyhrabal ze sutin budovy a pořád se zadýchával, ale přesto ho neopouštěla jeho odhodlanost. Je to jeho cesta ninji."Sasuke...," rozkašlal se a pak se podíval na černovlasého kluka s prosbou v očích. ",..Vrať se domů!" Jeho oči s červení sharinganu se na něj zahleděli jen na chviličku, než proletěl další zdí. Znovu se vyhrabal ven. Mladého Uchihu začal čím dál tím více překvapovat.
"Drží se na nohou jen silou vůle" pomyslel si "Ale proč? Co jsem pro něj kdy udělal?" Z jeho přemýšlení ho vytrhl světlo vlasý klučina, který se k němu jen s námahou dostal. Za celou dobu co spolu bojovali proti němu nepozvedl ani prst, jen se mu bránil. Někdy se Sasukemu zdálo, že se nechává trefit schválně. To jak před ním teď stál mu připomělo Itachiho v poslední chvíli jeho života. Liščí chlapec po něm chmátl a než se stihl černovlasý člen Akatsuki vzpamatovat držel ho blonďáček v pevném obětí.
"Sasuke..." zachroptěl, ale černovlasý kluk ho neposlouchal. Měl v hlavě jen jedinou otázku.
"Proč? Proč tohle všechno děláš?"
"T-Tohle....je...moje cesta....ninji.." usmál se na něj úsměvem pokřiveným bolestí "A moje cesta ninji je moje láska k tobě...." V mladém černovlasém chlapci to hrklo.
"Ano, Sasuke, Já tě MILUJU!" zašeptal a pak se v bezvědomí sesunul do jeho náruče. Ohromený Sasuke ho jen tak tak chytil do náruče. Přehodil si ho dopředu, takže ho nesl jako princeznu.
"Přece ho tady nenechám...." pomyslel si černovlasý kluk a nesl ho směrem do Konohy. Podíval se na jeho spokojený obličej a zrychlil do běhu. Než si to uvědomil, byl před hlavní bránou Konohy. Uchiha ho položil do prachu cesty a chystal se odejít, jenže nemohl. Připadalo mu, jako kdyby byl onen světlovlasý klučina jeho součástí, kterou nemůže opustit. Když ho tak viděl, jak tam samotný leží v prachu přirostl mu k srdci.
"Zatracený Naruto" Znovu si ho vzal do náruče a zaklepal na hlavní bránu. Stražní, kteří otevřeli dveře, už chtěli proti Uchihovi použít nějakou techniku, ale když uviděli Naruta v jeho náručí, uhli mu z cesty. Rychle prosvištěl kolem nich a namířil si to co nejrychleji k Nemocnici. V cukuletu tam byl a srazil se se Sakurou ve dveřích.
"Sasuke?" řekla nevěřícně a v očích se jí objevily slzy. Rázně si je utřela a vytáhla kunai.
"Sakuro teď na to není čas!" Až teď si růžovovlasá dívka všimla Liščího kluka. Vytrhla ho Uchihovi z rukou a mateřsky si ho k sobě přitiskla.
"Naruto?" zašeptala na něj. Naruto se zavrtěl a trochu s sebou škubl. "NARUTO!" Sakura ho vyhodila ze svého náručí a už se po něm oháněla pěstí! Mladý Uchiha vůbec nechápal situaci.
"Naruto! Ty blbče!" řvala rozzuřená Sakura "Jak jsi to mohl celou dobu předstírat ty jeden...." Černovlasý kluk jen natáhl ruku a Naruta, který právě probíhal kolem něj, chytl za límec a otočil si ho k sobě. Světlovlasý kluk se jen na něj výmluvně podíval.
"Promiň Sasuke..." usmál se na něj svým sladkým úsměvem a podíval se na něj svým roztomilým kukučem...

Hlasujte do 3. srpna
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.