minato

2. Kapitola

5. srpna 2011 v 15:33 | Mitsuki-neechan |  1. Příběh
Nezapomeňte hlasovat! Shouten ai a yaoi!


Sasuke se zadíval Narutovi do jeho modrých očí. Jejich hloubka mu připomínala něco důvěrně známého, ale něco co už dávno ztratil. Odtrhl od blonďáčkových očí pohled a podíval se oknem kamsi ven.
"S-Sasuke, já ti to vysvětlím...." řekl Naruto a hledal ta správná slova.
"Nesnaž se!" vyštěkl na něj mladý Uchiha. Popadla ho náhlá nenávist. Nezlobil se na Naruta, ale na sebe. Na svoje pocity k němu. Pustil ho a otočil se k východu.
"Ale Sasuke...." ozvalo se za ním potichu a smutně. Sevřel ruce v pěst, aby se k němu nerozběhl a neobjal ho. Co to s ním jenom je! Procházel se Konohou zaplavený ve svých myšlenkách tak, že si ani nevšiml nenávistných pohledů občanů Konohy. Došel až ke třem kůlům, kde začala jeho cesta ninji. Z jeho vzpomínek ho vytrhla něčí ruka na jeho zápěstí. Trochu se poohlédl a když uviděl Naruta, ani ho to nepřekvapilo. Přišlo mu to skoro normální.
"Sasuke, že zase neodcházíš?" zeptal se sklesle. Uchiha si dal načas než odpověděl.
"Ne...," odpověděl klidně, "neodcházím, jak bych mohl...." V blonďáčkových očích svitla naděje.
"Já myslel, že se na mě zlobíš...."
"Ne Naruto, to bych ani nedokázal..." pomyslel si Sasuke. Vnímal Narutovu ruku pořád na svém zápěstí a měl chuť ho pevně obejmout.
"J-já..., " začal koktat Naruto, " ....no....stýskalo se mi..."
"Naruto jsi tak roztomilí, když jsi v rozpacích..." Sasuke se neudržel a pevně objal Naruta. Naruto se mu rozbrečel v náručí a Sasuke se jen zahleděl na zapadající slunce. Sasuke od sebe blonďáčka odtáhl a podíval se mu do očí.
"Víš Naruto, taky jsi mi chyběl...."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.