minato

Postraní úmysly >> Kapitola 2.

19. února 2012 v 9:44 | Mitsuki-neechan

Zazvonil budík a Sasuke doslova vyletěl z postele. Zhluboka dýchal a snažil se uklidnit. Všechno se mi jenom zálo, ujišťoval se. Oblékl se a nasnídal. Všechno bylo jako normálně. Vyrazil ke třem kmenům, kde začala jeho cesta ninji spolu s Narutem a Sakurou. Naruto už na něj čekal a když ho uviděl, usmál se. Sasuke si oddechl. Určitě se mi to jenom zdálo. Rozhlédl se a když uviděl i toho vybledlého černovláska ztuhl. Ne tak se mi to nezdálo, pomyslel si Sasuke, jaká ironie!
"Ahoj Sasuke..." řekl Naruto. "Jsi připravenej?"
"Myslel jsem, že budeme trénovat jenom ve dvou..." řekl Sasuke a zahleděl se na Saie.
"To by se ti líbilo viď!?" řekl Sai a provrtával ho pohledem. Naruto zrudl a okřikl Saie.
"Saii! Promiň Sasuke, takový je pořád..." řekl omluvně. "Tak začneme....co třeba takle Taijutsu....býval jsi v něm docela dobrý..."
"Docela....?" řekl provokativně Sasuke. Naruto se proti němu vrhl a začali se prát. Sasuke ani neaktivoval svůj Sharingan, protože mu to připadalo zbytečné. Vždy byl lepší v boji nablízko. Naruto uhodil Sasukeho do hrudníku a ten zavrávoral. Naruto toho využil.
"U-zu-ma-ki Naruto Rendan!" Sasuke se pomalu zbíral ze země a Naruto se na něj přiblble usmíval.
"Netušil jsem, že stale používáš tuhle dětinskou techniku, ale budiž! Ale ty klony jsi si mohl odpustit..."
"Klony jsou sice jutsu, ale bojovali pouze za pomocí Taijutsu...." řekl Naruto a než to stihl doříct, stál Sasuke za ním a udělal mu "kravatu". Naruto ztuhl a chytil Sasukeho za ruku, která ho škrtila. Sasuke uslyšel svyštivý zvuk a bleskově aktivoval svůj Sharingan. Když uviděl skupinu kunaiů, která se k němu letěla, popadl Naruta a spolu s ním odskočil mimo dosah.
"Pusť Naruta!" řekl výhružně Sai. Sasuke se podíval do své náruče a ani si nevšiml, že je v ní rudý Naruto.
"Proč bych to měl dělat?!" řekl dominantně Sasuke. Sai vytáhl inkoust a pero.
"Ninpo! Choujuu Giga!" Proti Sasukemu vyrazilo nespočet hadů. Uchiha se rozhodl, že tento boj bude tvrdý, chtěl srazit Saiovo pýchu a sebevědomí. Kolem Sasukeho se objevilo Sosano. Spousta hadů se hrnula na Sasukeho, ale jakmile se dotkly Sosana, tak se rozplynuly. Sasuke se pousmál a snažil se zadržet syknutí plné bolesti. Najednou ho někdo chytil za tričko těsně pod krkem. Křečovitě ho svýral. Sasuke se podíval, komu ta ruka patřila a spatřil uslzeného Naruta jak ho prosí.
"S-Sasuke nech toho! P-Prosím!" zašeptal, ale Sasuke ho neposlouchal. Chtěl zabít Saie, který mu vzal jeho naději a víru. Jeho Naruta!
"Nech toho! Sasuke!" zařval Naruto z plných plic a udeřil Uchihuu tvrdě do hrudníku, tak že zakolísal a on se mohl dostat z jeho náručí. Bleskově se přesunul před Saie a snažil se udržet své sporné pocity na uzdě. Chtěl jít za Sasukem a zůstat v jeho náručí, chtěl ho! Ale Sai tu pro něj byl vždy a neutekl mu za Orochimarem!
"Sasuke! Uklidni se! Nezabíjej ho! Chodím se Saiem a tak to vždycky bude! A jestli ho zabiješ, nebo mu jen zkřivíš vlásek, tak tě zabiju, a když to nedokážu, tak zabiju sebe!" Kolem řvoucího Naruta se začal objevovat plášť Kyuubiho. Sice už Kyuubiho uměl zkrotit a využít jeho chakru, ale on se nechtěl ovládat, potřeboval ze sebe dostat ten vztek na sebe, na Sasukeho a na Saie. Najednou se mezi nimi objevil šedovlasý muž.
"Naruto, Sasuke! Nechte toho! Stačilo! Jako kdyby jste se nepoučili během čtvrté velké války ninjů!" řekl nekompromisně. Naruto se postavil na nohy a podíval se na Kakashiho.
"Kakashi-sensei, ale...."
"Žádné ale! Chceš abych HO zavolal!" přerušil Naruta Kakashi. Naruto jen zavrtěl hlavou a Kyuubiho plášť kolem něj se rozplynul stejně jako Sasukeho Sosano. Nemělo cenu v boji pokračovat, když je u toho tolik lidí.
"Co tu vyvádíš Naruto, už xkrát jsem ti říkal ať na Kyuubiho nespoléháš! Navíc nás tím všechny ohrožuješ! A ty Sai jsi ho měl chránit..." Naruto pokynul hlavou za Kakashiho a ten se otočil.
"Á Uchiha Sasuke! Jako bych to nevěděl! Co tu zase vyvádíte! Jako kdyby jsi to Sasuke neměl ve vesnici už tak nahnuté viď!? Nebudu se tady s váma rozčilovat!"
"Ale..."
"Žádné ale!" Naruto se přesmístil za pomoci Hirashimi no jutsu. Kakashi si povzdechl a podíval se na Saie a Sasukeho.
"Mám vám dát taky přednášku o tom jak hrozně se chováte, nebo odejdete v klidu domů?" řekl trochu ochraptěle. Sai a Sasuke se k sobě otočili zády a každý odešel svou cestou. Když Kakashi odcházel brblal něco o tom, že tahle generace je vážně nevychovaná....
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.