minato

News

Děkuju.....

14. října 2013 v 19:19 | Mitsuki-neechan
Lidičky ARIGATO!
Díky, že můj blog navštěvujete, i když jsem tu dlouho (hooooodně dlouho nebyla)! Úplně mě dostalo, že i nadále chodíte na můj blog a čekáte na jakýkoli můj daší článek! Opravdu mě to úúúplně dostalo. Chtěla jsem se sem jenom podívat, jestli jste si na mě alespoň vzpoměli. A vy jste si VZPOMNĚLI! To ve mě probudilo sílu v tom pokračovat dál! Opravdu je vaše podpora pro mě největším pohonem pro to abych v tomto blogu pokračovala. Kdyby jste mě takle podporovali i nadále, tak si pro vás ušetřím mnohem více času! Děkuju moc, snad jsem tenhle týden ještě něco přidám, když budete mít zájem.


Vaše nadšená


Mitsuki-neechan

Hodnocení od Sasao-chan

23. května 2011 v 6:55 | Mitsuki-neechan
Kdo se chce nechat taky ohodnotit napište SEM

1.Menu
Hezké=) vážně se mi líbí,líbí se mi že konečně někde vidím dobře zvolenou zelenou barvu jako písmo =) 8 bodů z 10
2.Design
Tak ten je fakt doprej,je jednoduchej a v jednoduchosti je krása =) líbí se mi ty okraje a ta šedá barva :3 8 bodů z 10.
3.Obsah
=) Dobré,úžasné... =D hned si nechám udělat Ty v Narutovi...no jo =D já si to musim dělat všude =D :/ 8 bodů z 10
4.Celkový dojem
Zítra se tam kouknu zas,takže blog určitě zaujmul =) 8 bodů z 10.

Celkem:34 bodů z 40.

Naruto Shippuuden Movie 4

1. května 2011 v 10:37 | Mitsuki-neechan


Lidičky!
Včera večer jsem byla vzhůru až do jedné a koukala jsem na Naruto Shippuuden Movie 4! Je to úplně bombastický! Nejhorší je ten konec jak se loučí Minato s Narutem. Ale nebudu vám to vyzrazovat. Na hokage ještě není online, protože film má hodinu a dvacet pět minut a limity na videa je jedna hodiny, takže to musí ještě nějak zaonačit =3. Nedalo mi to a musel a jsem si to stáhnout, jinak bych to nevydržela. Jestli už se taky nemůžete dočkat tak si to stáhněte TADY!

Mitsuki-neechan
 
 

Reklama