minato

Other

Suichu aneb život pod hladinou >> Kapitola 3.

27. července 2011 v 8:47 | Mitsuki-neechan
Naruto zpozoroval, že hodlám zkládat pečetě. Složil jednu pečeť a vzduchem zaznělo....

Suichu aneb svět pod hladinou >> Kapitola 2.

26. června 2011 v 11:14 | Mitsuki-neechan
Ten muž mě donesl až na mítinku, kde stáli 3 velké kmeny vedle sebe. Vypadali jako ty co mají děti na akademii, když se na učí házet kunaie a shurikeny. Pustil mě na zem a poodstoupil o dva kroky odemně. Vyčítavě jsem se na něj podívala.

Suichu aneb život pod hladinou >> Kapitola 1.

29. května 2011 v 15:58 | Mitsuki-neechan
Vzteklý křik dívky byl slyšet po celém lese, až do Konohy. Dívku drželi dva Jouninové a táhli jí směrem do vesnice. Tohle chování pro ní nebylo tipické. Většinou jí bylo všechno jedno.

Suchiu aneb život pod hladinou >> Prolog

12. května 2011 v 12:16 | Mitsuki-neechan
Náš svět se rozprostírá v hlubinách moře mezi Evropou a Amerikou. Tento svět je obalen nepropustnou bublinou, aby nás nezaplavilo moře. Střídají se nám tu i roční období, díky kouzlu, které sestrojili legendární Namikaze Minato a Yamamoto Genryusai. Naše země je rozdělena na tři části. Pravá strana patří legendárnímu Bleachi a levá neobičejnému Narutovi. Uprostřed je neutrální území, kde bydlím já a spoustu mých kamarádů. Kishimoto Masashi nejdříve vymyslel a stvořil Namikaze Minata a pak Yamamota Genryusaie, kteří se záhadně objevili v reálném světě. Stali se lidmi a snažili se sžít s normálními obyvateli. Jenže nedokázali skrýt svůj původ, lidé je odmítali a snažili se je zabít. Proto oba dva pomocí jejich sil stvořili podvodní svět-Suchiu. Jenže pak se nepohodla i tato legendární dvojice nepohodla a tak se rozhodli si uspořádat vlastní světy. Rozdělili si zemi na dvě půlky a každý si žil podle svého s postupně přibívajícími postavami Kishimota Masashiho. Postupem času se někteří vzbouřili a vydobili si svoje neutrální území. Postupem času svět Naruta ohrozil Kyuubi a Minato zemřel. Právě od tohoto osudného dne jsme stále v ohrožení. Už ani nevstupujeme do reálného světa, protože kdyby nás lidé odhalili, byl by konec naší existence.

Postavy, které ještě neznáte:

Jméno: Namikaze Mitsuki
Hodnost: Zatím žádná
Divize: Zatím žádná
Skupina: Zatím žádná
Země: Neutrální
Vrozené schopnosti: Neznámé
Sensei: Hayoshi Akira
Povaha: Mitsuki je lhostejně se chovající dívka, která najde svou silnou stránku: Boj pomocí technik Naruta a zampakuto Bleache. Jako jediná má nadání pro obě země. Postupem času v sobě nalezne duši své matky, která se jmenovala taky Mitsuki. Nikdo jí téměř neznal, ale jí se vybavují vzpomínky na její (svůj) minulý život. Poté se její povaha mění spolu s její silou.Jméno: Dairou Ryuu
Hodnost: Bývalí 2. zástupce kapitána
Divize: 7
Země: Bydlel v Belach, nyní v neutrální
Vrozené schopnosti: Neznámé
Sensei: Neznámý
Povaha: Ryuu je nebojácný a hrdý muž. Od té doby co se stal druhým zástupcem kapitána je mnohem citlivější ve vnímání cizího reiatsu. Už patnáct let ho něčí reiatsu táhne pryč do neutrálního území. Stál před volbou života a nakonec se rozhodl splnit svou touhu ji chránit.

Jméno: Akuma Ko
Hodnost: Zatím žádná
Skupina: Zatím žádná
Divize: Zatím žádná
Země: Neutrální
Vrozené schopnosti: Neznámé
Sensei: Neznamý
Povaha: Akuma Ko je svérázná, žárlivá a nesnesitelná dívka. Jako nová se ve Suichu objevila nedávno a nikdo se s ní nechtěl bavit, kvůli její povaze a původu. Mitsuki si ji nakonec pustila k tělu a nakonec se spřátelili. Jediná Mitsuki zjistila jaká doopravdy je, ale o tom až v příběhu...


Jméno: Hayoshi Akira
Hodnost: Jounin
Skupina: ANBU
Země: Bydlel v Naruto, nyní v neutrálním
Vrozené schopnosti: Neznámé
Sensei: Neznamý
Povaha: Odměřený a bezcitný velitel ANBU, který odešel z Konohy kvůli proroctví, které mu prozradila babička Chio z písečné. Proroctví znělo tak, že má najít dívku s blond vlasy, která jistě změní jeho život a osud celé Suichi.

My Corner >> Other

2. května 2011 v 20:31 | Mitsuki-neechan

Lidičky no to je vrchol!
Nejenže je dneska pondělí a všechno je úplně naruby, ale taky se mi smazali všechny články co jsem tu měla. Naštěstí jsem si udělala kopie do rozepsaných, protože s tím mám už zkušenost. Tenhle křáp na kterém teď píšu mi maže všechno co se mu zamane! Musím ho dát do opravny šmejda! =3 No jenže jsem si udělala jen kopie normálních článku a né svého příběhu! Ale stejně se mi nepovedl, tak začnu odznova.....možná, nevím jestli se mi do toho ještě chce. Uvidíme....

Naštvaná Mitsuki-neechan
 
 

Reklama